Travel line refresh

ULTRALIGHT PACKING CUBES


Peak Design Packing Cubes jsou ty nejoblíbenější cestovní doplňky na balení oblečení. Teď k nim přidáváme dvě nové řady.

Ultralight Packing Cubes jsou minimalistická a zároveň do detailu propracovaná pouzdra, která si zamiluješ. Ať už vybereš verzi z materiálu Terra Shell, nebo pružné síťované z materiálu Stretch Mesh, nebudeš je chtít přestat používat.

Co víc? Můžeš je používat nejen v batohu, ale i zvenku nebo samostatně. Díky integrovným kotvícím očkům z nich jednoduše uděláš ultralehké zavazadlo, které si dáš přes rameno.
KOUPIT ULTRALIGHT PACKING CUBES

PEAK DESIGN TECH POUCH. TEN MENŠÍ, CO VŠICHNI CHTĚLI.


Konečně je tady. Exrtrémně populární Tech Pouch přichází v menší velikosti, ve čtyřech barcách a připravený pojmout všechny drobné gadgety, které potřebuješ mít každý den u sebe. Power banka? Nabíječka na telefon? Kabely? Paměťové karty? Všechno na svém místě.

KOUPIT Tech pouch small

TRAVEL DUFFLE. DVAKRÁT VÍC.


Peak Design Travel Duffel je odolné a promyšlené cestovní zavazadlo, které se těší nemalé popularitě. A teď se bude těšit popularitě dvojnásobné.

K již existujícím velikostem 35L a 65L přidáváme dvě zbrusu nové: 50L a 80L. Proč? Abyste se už nemohli vymlouvat na to, že nemáme velikost přesně pro vás.

Obě dvě nové litráže jsou samozřejmě dostupné v obou oblíbených barvách - Sage a Black! 

KOUPIT travel duffel 50L & 80L

Packable tote. V šalvějově zelené.


Jestli je v nabídce Peak Design něco, co opravdu každodenně využije každý, je to ultralehká a sbalitelná Packable Tote.

Miniaturní balíček, který se během chvilky změní v objemnou a zipem uzavíratelnou tašku využijete  jak při každodenním fungování ve městě, tak i při cestování

K barvám Bone a Charcoal teď přidáváme stylovou Sage.

KOUPIT PACKABLE TOTE
OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
cross
CZK Česká koruna
EUR Euro