TRAVEL TRIPOD – PODPORA

TRAVEL TRIPOD – NÁVOD NA POUŽITÍ SPIKE FEET SET

Jak nainstalovat a správně používat sadu hrotů Spike Feet Set se dozvíte ve videu, ve kterém PD Creative Director Lawrence Lander demonstruje instalaci sady, na instruktážní kartičce u produktu, nebo si prohlédněte následující postup.

KDY JE POUŽÍT?
Hroty Spike Feet Set poskytují větší přilnavost a stabilitu při focení na ledu, štěrku, volné hlíně, hladké skále nebo jiném volném terénu. Obecně jsou skvělé v každé situaci, ve které se hodí extra přilnavost.

INSTALACE

1. Otočte stativ vzhůru nohama. Ve spodní části uvidíte šroub se šestihrannou hlavou ve středu gumových patek.

2. Před sejmutím patek povolte spodní pákový zámek, spodní sekci nohy trochu vysuňte a poté nohu znovu zajistěte v mírně vysunuté poloze. (Znazorněno na dalším obrázku). Tím se zabrání tomu, aby spodní sekce nohy klesla pod spodní zámek a zapadla do druhého sekce, což by k ní stížilo přístup po sejmutí patky.

(Pokud se tak stane, otočte stativ hlavou nahoru a zkuste sekci klepáním vysunout ven)

Použijte přiložený šestihranný klíč, odšroubujte tento šroub a sejměte gumové patky.

3. Na místo patek položte správně orientované hroty a přišroubujte je stejným šestihranným klíčem. Utáhněte (není třeba velkou silou, jen pevně utáhnout tak, aby byl šroub zcela zašroubován a hrot pevně připevněn a neklepal se) a je to!

Poznámka: Travel Tripod můžete i s připevněnými hroty stále vložit do přiloženého ochranného pouzdra, aniž by byla třeba demontáž.

OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
CZK Česká koruna
EUR Euro