PRO Plate: Výběr destičky


AKTUALIZACE

Od předchozího modelu CapturePRO Camera Clip se nový (v prodeji od roku 2014) liší destičkou PROplate. Tato nová destička, která je obsažena v sadě, kombinuje funkci všech tří předchozích verzí destiček PROplate do jedné nové destičky PROplate. Výběrem destičky se již tedy nemusíte zabývat. Následující text již tedy pro CapturePRO Camera Clip aktuální. Pokud z nějakého důvodu potřebujete některou ze starších typů PRO destiček (ARCAplate®, DUALplate® nebo MICROplate®), kontaktujte nás - destičky jsou stále k dispozici.K předchozímu modelu Capture PRO byly k dispozici tři rychloupínací destičky: ARCAplate®, DUALplate® a MICROplate®. Každé balení Capture obsahovalo jednu z destiček, lze je však dokoupit i dodatečně.
[divider]

Výběr destičky

Kupujete si Capture® a nevíte, jakou destičku potřebujete? Abyste si správně vybrali, přehledně vám rozdíly vysvětlíme.

1. ARCAplate je standardní destička v balení držáku Capture. Pokud váháte, kterou z destiček vybrat, ARCAplate je pravděpodobně ta správná. Jediné vyjímky, kdy ARCAplate není vhodná, jsou následující body #2 a #3...

2. Pokud máte stativovou hlavu Manfrotto RC2, pak si vyberte DUALplate. Destička DUALplate je speciálné určená pro tyto stativy.

Tips-Graphics-For-Website-13

3. Pokud se chystáte používat Capture hlavně s jinými fotoaparáty než jsou zrcadlovky (tedy hlavně kompakty bez nebo s výměnnými objektivy), je nejlepší volbou destička MICROplate. MICROplate je určena pro fotoaparáty s menším tělem.

Tips-Graphics-For-Website-14

To je vše. Když začnete s destičkou ARCAplate a oak si pořídíte nova fotoaparát nebo stativ Manfrotto®, vždy si můžete dokoupit destičku MICROplate nebo DUALplate. Všechny destičky jsou kompatibilní s držákem Capture® Camera Clip, takže nebudete muset měnit nabo upgradovat držák Capture®. Upozornění - mezi všemi 3 destičkami jsou drobné funkční rozdíly - čtěte dále...


Vyberte téma:

Capture: Návod
Capture: Na batohu
Capture: Na opasku
PRO Plate: Výběr destičky
PRO Plate: Návod

OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
CZK Česká koruna
EUR Euro