MOBILE

Nejpropracovanější kryty a příslušenství pro telefony na světě. Mobile by Peak Design je ekosystém krytů, držáků a nabíječek pro telefony. Všechny produkty Mobile jsou tak dokonalé, a tak krásné a snadno použitelné, že tě naprosto okouzlí. Objev plný potenciál svého telefonu pří cestách do práce, cestování, focení/natáčení videa, sportu práci i zábavě. Udělej ze svého telefonu lepší nástroj pro všechny aspekty svého života.

Mobilní telefony jsou dokonalé přístroje. Jsou to ale také malé a velmi křehké kousky skla a kovu, s nimiž je ze své podstaty obtížné zacházet a chránit je. Řešení těchto problémů existují – a jsou jich miliony. Přesto jsme nenašli ucelený systém příslušenství, který by byl tak krásný, promyšlený a skvělý jako jsou telefony samotné. Tak jsme ho vytvořili.

Začali jsme tím, že jsme navrhli revoluční upevňovací systém – SlimLink™ – který v krytu telefonu zabírá pouhých 2,4 mm tloušťky, ale umožňuje ultra pevné a bleskurychlé upevnění jednou rukou. Poté jsme vytvořili řadu krytů, držáků a příslušenství, které jsou funkční, odolné a krásné – navržené tak, aby vydržely mnoho dalších telefonů. Výbava Peak Design Mobile je tenčí a esteticky čistší než cokoli jiného na trhu… nic se jí ani nepřibližuje. Dostaň ze svého telefonu více a bez kompromisů!

MOBILE – KRYTY A ADAPTÉRY

MOBILE – DRŽÁKY

MOBILE – PŘÍSLUŠENSTVÍ