Mobile

Mobile by Peak Design: Udělejte ze svého telefonu lepší nástroj.

Představujeme vám nejlepší kryt na telefon, držáky a příslušenství.

Dokonalý systém krytů na telefony, držáků a příslušenství, které skvěle přizpůsobí váš telefon všem vašim aktivitám: komunikaci, navigaci, kreativitě a rekreaci a sportu. Jsou vyrobeny pro jakýkoli telefon a jsou také kompatibilní s novým systémem Apple MagSafe®.

Příslušenství pro připevňování telefonů bylo vždy neohrabané, objemné a neatraktivní. Peak Design to řeší revoluční technologií s názvem SlimLink, kterou vyvíjel 4 roky. S tloušťkou pouze 2,4 mm SlimLink minimalizuje objem vašeho telefonu a příslušentví a umožňuje jak měkké (magnetické), tak ultra bezpečné a pevné (mechanické) připevnění. Systém SlimLink sestává ze zirkono-keramickáho rámečku a řady magnetů, to vše je vestavěno do krytu Peak Design Everyday Case.

Everyday Case je odolný polykarbonátový kryt na telefon, zabalený do ultraodolného nylonového plátna speciálně vyvynutého Peak Design. Je dostupný pro iPhone (11 a 12) a Samsung S21, podporuje bezdrátové nabíjení a je ideální rovnováhou mezi robustností, ochranou a vytříbenou estetikou. K dispozici je také tenký univerzální adaptér opatřený lepicí páskou, který funguje téměř s jakýmkoli telefonem nebo pevným krytem s hladkým povrchem. Podpora dalších telefonů se připravuje.

Ekosystém Mobile dále sestává ze široké škály rychle odepínatelného příslušenství, včetně úchytů pro automobily, jízdní kola, motocykly, domácnost/kancelář, mobilní peněženku a příslušenství pro fotografy a filmaře. Každé z příslušenství bylo vyvinuto týmem vývojařů v průběhu 2 let a je navrženo tak, aby překonalo ta nejlepší konkurenční řešení v jednoduchosti použití, provedení, robustnosti a estetice. Veškeré příslušenství je vyrobeno z prvotřídních materiálů a nese dožitovotní záruku.

Více informací ve videu nahoře a na Kickstarter stránce Mobile by Peak Design.
Dostupnost v prodejní síti: připravujeme na druhou polovinu září 2021.