Obchodní podmínky

Obchodní podmínky obchodní společnosti Bicyclecafe, s.r.o. se sídlem Žitomírská 693/39, 101 00, Praha 10 identifikační číslo: 27911888, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 125977 pro prodej zboží prostřednictvím online obchodu umístěného na internetové adrese www.peakdesign.cz.

Bicyclecafe s.r.o.
Žitomírská 39, Praha 10, 101 00
IČO: 27911888; DIČ CZ27911888
(jsme plátci DPH)

Ceny zboží
Veškeré ceny produktů uvedených na stránkách peakdesign.cz jsou koncové ceny včetně DPH. Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH.

Doprava, poštovné
Objednávky odesílá náš logistický partner AGORA DMT, a.s.

Zboží standardně expedujeme obvykle v den objednávky nebo následující pracovní den službou PPL. Pokud je to u produktu uvedeno, dojde k expedici až v okamžiku dostupnosti. Při nákupu nad 2000 korun je balné a poštovné zdarma, při nákupu do 2000 Kč účtujeme balné a poštovné 80 Kč.

Objednávky na Slovensko
Zboží standardně expedujeme obvykle v den objednávky nebo následující pracovní den službou PPL. Doručení na Slovensku zajišťuje DHL. Při nákupu nad 2000 korun je balné a poštovné zdarma, při nákupu do 2000 Kč účtujeme balné a poštovné 120 Kč. Doručení na Slovensko trvá obvykle 1-3 dny. Dobírku zaplatíte PPL (doručuje DHL) v EUR dle aktuálního kurzu.

Platba za zboží
Za zboží můžete zaplatit jedním z těchto způsobů:

Dobírka – standartní zbůsob platby při zaslání zboží službou PPL.
Převodem na účet – za zboží můžete zaplatit převodem na náš účet (FIO – 2201280845/2010). Na přání Vám vystavíme proforma fakturu. Zboží expedujeme v okamžiku připsání částky na náš účet

Vrácení zboží
Kupující má právo vrátit zboží, které je nepoškozené, nepoužité, v původním stavu, originálním obalu a nadále prodeje-schopné bez udání důvodu do 14 dnů, přičemž je povinen dopravit zboží na vlastní náklady na níže uvedenou adresu. Za vrácené zboží vám bude při splnění všech uvedených podmínek vrácena jeho cena, kterou jste uhradili. Peníze zašleme převodem na účet do 14 dnů od přijmutí vráceného zboží. Číslo účtu prosím zašlete spolu se zbožím. V případě nedodržení uvedených podmínek zboží zašleme zpět s vysvětlením, proč nebylo odstoupení od smlouvy akceptováno.

Reklamace zboží
Po převzetí si zásilku vždy pečlivě překontrolujte, zda-li je kompletní, není porušený obal a obsah odpovídá objednávce, případné chybějící kusy, porušený obal atd. reklamujte přímo u přepravce při převzetí zásilky. O ostatních nesrovnalostech v zásilce nám dejte neprodleně vědět emailem (info@peakdesign.cz), nejpozději avšak do 48 hodin od doručení zásilky.

Na zboží je poskytována doživotní záruční lhůta (na původního majitele), která se však nevztahuje na vady vzniklé opotřebením, nesprávným zacházení, či mechanickým poškozením. Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě nejpozději však do 30ti dnů od převzetí vadného zboží.

Zboží k reklamaci zašlete na níže uvedenou adresu spolu s kopií dokladu o koupi a přesným popisem vady. Bez těchto náležitostí nemůže být reklamace posouzena a vyřízena, tudíž bude vrácena zpět kupujícímu. Pokud se s námi předem nedohodnete jinak, posílejte pokud možno kompletní balení včetně příslušenství.

Reklamované či vracené zboží zasílejte na adresu:

Bicyclecafe s.r.o.
Žitomírská 39, Praha 10, 101 00

Kontaktní údaje prodávajícího: adresa pro korespondenci: Bicyclecafe s.r.o., Žitomírská 39, 10100 Praha 10, adresa elektronické pošty info@peakdesign.cz, telefon 737 202 960.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Tyto Všeobecné obchodní podmínky včetně jejich součástí jsou platné a účinné od 1. 1. 2017 a ruší předchozí znění VOP včetně jejích součástí, přičemž jsou k dispozici v sídle a provozovnách firmy Bicyclecafe, s.r.o. nebo elektronicky na www.peakdesign.cz