Black Friday  slevy až 30 %

Ceny produktů Peak Design se rozutekly, zbláznily, a je na tobě, abys je dokázal pochytat! Zkroť je - všechny - nebo ty, které jsou pro tebe nejvíc lákavé! Ale pozor! Máš jenom týden - od 21.11. do 28. 11.! A teď už konec slov - níž uvidíš, co jsi ještě neviděl!

MOBILE  -10 %

Kryty, držáky a příslušenství pro tvůj telefon

Systém pro upevnění telefonu, který tě naprosto okouzlí.
Základem ekosystému Mobile je perfektně padnoucí, elegantní a ultratenký kryt s vynikající ochranou telefonu. K široké škále držáků a příslušenství se kryt připojuje pomocí revolučního patentovaného upevňovacího systému SlimLink™. Ten umožňuje snadné a rychlé upevnění i odpojení jednou rukou a je 100% bezpečný při jakékoliv aktivitě. Podporuje bezdrátové nabíjení a perfektně funguje s příslušenstvím a telefony s MagSafe. Nejpropracovanější držáky na kolo, motorku, do auta a další příslušenství - vše z prvotřídních materiálů, geniálně navržené, pečlivě zkonstruované a přísně testované. Udělej ze svého telefonu lepší nástroj pro všechno, co děláš!

Black Friday sleva -10 %: Everyday Case pro iPhone (14 & SE), Mobile - veškeré držáky a příslušenství

MOBILE - nejprodávanější

VYBRANÉ PRODUKTY  -30 %

VYBRANÉ PRODUKTY

EVERYDAY A TRAVEL BAGS  -10 %

Zavazadla pro každý den a cestovní zavazadla

Do práce, do školy, na kratší i dlouhé cesty, za zábavou i za sportem. Batohy a zavazadla řady Everyday Line – pro každodenní nošení ale i foto výbavu s bezkonkurenčním přístupem k obsahu, rozšiřitelností, uspořádáním a ochranou. Zavazadla řady Travel Line nejsou jen precizně promyšleným systémem, ale také skvěle fungují se všemi ostatními produkty Peak Design. Zavazadla lze doplnit systémem organizérů Packing Tools. Praktické a funkcemi nabité balicí prvky, které nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení, uspořádání a ochranu oblečení, obuvi, toaletních potřeb, drobné techniky a foto/video výbavy. Pořádek v oblečení a oddělený prostor na špinavé prádlo, omyvatelná kapsa na zubní kartáček, pořádek v kabelech, nabíječkách a kartách, obal na špinavé boty nebo mokré plavky, nekonečně konfigurovatelné přepaážky v pouzdrech na foto techniku - to všechno naše organizéry umí! Jsou navrženy tak, aby perfektně seděly v cestovních zavazadlech Peak Design a každé z pouzder nabízí snadný přístup, promyšlené uspořádání, odolné materiály a jednotnou estetickou čistotu. Perfektně ale fungují ale i samostatně a také s jakýmikoliv dalšímí zavazdlý třetích značek. Dokonalý design, funkce a konstrukce tě uchvátí. Ty nejlepší materiály a custom hardware zaručují dlouhou životnost s doživotní zárukou.

Black Friday sleva -10 %: Travel Line, Zavazadla pro každý den, Pouzdra a organizéry


EVERYDAY A TRAVEL BAGS - nejprodávanější

POUZDRA A ORGANIZÉRY - nejprodávanější

FOTO - Popruhy a držáky  -15 %

Nejlepší příslušenství pro práci s foto a video technikou a její transport.

Nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpohotovější způsob nošení fotoaparátu - to je držák Capture. První produkt firmy Peak Design, díky kterému je fotoaparát pevně fixován během chůze, na kole, nebo při pohybu ve studiu, ale zároveň vždy v dosahu a velmi rychle přístupný. Připevňuje k libovolnému opasku, popruhu nebo batohu. Stejně jako Capture, i naše popruhy pro fotoaparáty jsou revolucí v oboru. Lze je použít kolem krku, přes hlavu nebo na rameni. Délku lze jednoduše a rychle upravit dvojicí duralových přezek. Jednou z klíčových funkcí je super rychlé připojení a odpojení pomocí našeho jedinečného systému kotviček Anchor Link.

Black Friday sleva -15 %: Foto výbava

FOTO - nejprodávanější

STATIVY  -15 až -30 %

Profesionální parametry a výkon při bezkonkurenční kompaktnosti

Travel Tripod je nejlépe přenosný, ovladatelný a nastavitelný stativ na trhu. Naše stativy řeší všechny výrazné nedostatky tradičních stativů: velký rozměr/objem a zbytečný nevyužitý prostor, který je důsledkem prostorově neefektivního designu. Každá část Travel Tripod byla navržena úplně od začátku tak, aby vznikl nejlépe přenosný stativ aniž byla negativně ovlivněna jeho výška, stabilita nebo nosnost. Ale tím to nekončí. Travel Tripod lze sestavit/složit výrazně rychleji než běžné stativy a práce s ním je jednodušší. Navíc je to stativ na život na cestách – velmi odolný, 100% servisovatelný a s doživotní zárukou Peak Design. Travel Tripod je nepostradatelným společníkem na cestách.

Black Friday sleva -30 %: Stativy (pouze příslušenství)

Black Friday sleva -15 %: Travel Tripod

STATIVY - nejprodávanější


Ultimátní výbava pro ty, kteří vyžadují to nejlepší

Výrábíme inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou. Cestuj, objevuj, tvoř. Bez kompromisů. Díky našim produktům budeš mít výbavu uspořádanou, chráněnou a perfektně dostupnou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, organizéry pro výbavu a oblečení, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony a foto příslušenství a stativy.

OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
CZK Česká koruna
EUR Euro