Ultimátní výbava pro ty, kteří vyžadují to nejlepší

Americká firma Peak Design je výrobcem inovativních, funkčních, detailně propracovaných a velmi odolných produktů s doživotní zárukou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony, foto příslušenství, stativy a organizéry pro výbavu a oblečení. Ve všech těchto kategoriích patří produkty Peak Design k tomu nejlepšímu a získávají prestižní ocenění jako top produkty.

Peak Design a udržitelnost

Vše od Peak Design je 100% uhlíkově neutrální a v maximální možné míře používá recyklované materiály.

Věříme, že všechny firmy mohou a měly by být uhlíkově neutrální a aktivně vyvíjíme nástroje, které jim to usnadní. Proto jsme jedním ze dvou zakladatelů Climate Neutral. Více o naší strategii udržitelnosti.

MOBILE

Kryty, držáky a příslušenství pro tvůj telefon

Systém pro upevnění telefonu, který tě naprosto okouzlí.
Základem ekosystému Mobile je perfektně padnoucí, elegantní a ultratenký kryt s vynikající ochranou telefonu. K široké škále držáků a příslušenství se kryt připojuje pomocí revolučního patentovaného upevňovacího systému SlimLink™. Ten umožňuje snadné a rychlé upevnění i odpojení jednou rukou a je 100% bezpečný při jakékoliv aktivitě. Podporuje bezdrátové nabíjení a perfektně funguje s příslušenstvím a telefony s MagSafe. Nejpropracovanější držáky na kolo, motorku, do auta a další příslušenství - vše z prvotřídních materiálů, geniálně navržené, pečlivě zkonstruované a přísně testované. Udělej ze svého telefonu lepší nástroj pro všechno, co děláš!


MOBILE - nejprodávanější

EVERYDAY BAGS

Zavazadla pro každý den

Do práce, do školy, na kratší cesty, za zábavou i za sportem. Batohy a zavazadla řady Everyday Line – pro každodenní nošení ale i foto výbavu s bezkonkurenčním přístupem k obsahu, rozšiřitelností, uspořádáním a ochranou. Náš ikonický batoh Everyday Backpack a jeho varianta Zip, tašky přes rameno, Slingy, Messenger a dámská kabela Tote - to vše se přizpůsobí tvé různorodé výbavě, životnímu stylu i prostředí. Dokonalý design, funkce a konstrukce tě uchvátí. Ty nejlepší materiály a custom hardware zaručují dlouhou životnost s doživotní zárukou.


EVERYDAY BAGS - nejprodávanější

TRAVEL BAGS

Cestovní zavazadla

Cestování je součástí DNA firmy Peak Design. Při cestách se rodily nápady na naše první produkty a je to to, co formovalo náš design. Stručně řečeno: cestování bereme velmi vážně. Naše cestovní zavazadla (batohy Travel Backpack a tašky kabinové velikosti i větší) jsou do detailů promyšlená a překvapí tě množstvím funkcí, praktičností, pohodlím a odolností. Produkty řady Travel Line nejsou jen precizně promyšleným systémem, ale také skvěle fungují se všemi ostatními produkty Peak Design. Zavazadla lze doplnit systémem organizérů Packing Tools, které nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení, uspořádání a ochranu oblečení, obuvi, toaletních potřeb, drobné techniky a foto/video výbavy. Doživotní záruka je samozřejmostí.

TRAVEL BAGS - nejprodávanější

POUZDRA A ORGANIZÉRY

Pořádek ve tvé každodenní výbavě nebo fotovýbavě

Praktické a funkcemi nabité balicí prvky Packing Tools, které nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení, uspořádání a ochranu oblečení, obuvi, toaletních potřeb, drobné techniky a foto/video výbavy. Pořádek v oblečení a oddělený prostor na špinavé prádlo, omyvatelná kapsa na zubní kartáček, pořádek v kabelech, nabíječkách a kartách, obal na špinavé boty nebo mokré plavky, nekonečně konfigurovatelné přepaážky v pouzdrech na foto techniku - to všechno naše organizéru umí! Jsou navrženy tak, aby perfektně seděly v cestovních zavazadlech Peak Design a každé z pouzder nabízí snadný přístup, promyšlené uspořádání, odolné materiály a jednotnou estetickou čistotu. Perfektně ale fungují ale i samostatně a také s jakýmikoliv dalšímí zavazdlý třetích značek.

POUZDRA A ORGANIZÉRY - nejprodávanější

FOTO - Popruhy a držáky

Nejlepší příslušenství pro práci s foto a video technikou a její transport.

Nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpohotovější způsob nošení fotoaparátu - to je držák Capture. První produkt firmy Peak Design, díky kterému je fotoaparát pevně fixován během chůze, na kole, nebo při pohybu ve studiu, ale zároveň vždy v dosahu a velmi rychle přístupný. Připevňuje k libovolnému opasku, popruhu nebo batohu. Stejně jako Capture, i naše popruhy pro fotoaparáty jsou revolucí v oboru. Lze je použít kolem krku, přes hlavu nebo na rameni. Délku lze jednoduše a rychle upravit dvojicí duralových přezek. Jednou z klíčových funkcí je super rychlé připojení a odpojení pomocí našeho jedinečného systému kotviček Anchor Link.

FOTO - nejprodávanější

STATIVY

Profesionální parametry a výkon při bezkonkurenční kompaktnosti

Travel Tripod je nejlépe přenosný, ovladatelný a nastavitelný stativ na trhu. Naše stativy řeší všechny výrazné nedostatky tradičních stativů: velký rozměr/objem a zbytečný nevyužitý prostor, který je důsledkem prostorově neefektivního designu. Každá část Travel Tripod byla navržena úplně od začátku tak, aby vznikl nejlépe přenosný stativ aniž byla negativně ovlivněna jeho výška, stabilita nebo nosnost. Ale tím to nekončí. Travel Tripod lze sestavit/složit výrazně rychleji než běžné stativy a práce s ním je jednodušší. Navíc je to stativ na život na cestách – velmi odolný, 100% servisovatelný a s doživotní zárukou Peak Design. Travel Tripod je nepostradatelným společníkem na cestách.

STATIVY - nejprodávanější


Ultimátní výbava pro ty, kteří vyžadují to nejlepší

Výrábíme inovativní, funkční, do detailů propracované a velmi odolné produkty s doživotní zárukou. Cestuj, objevuj, tvoř. Bez kompromisů. Díky našim produktům budeš mít výbavu uspořádanou, chráněnou a perfektně dostupnou. Batohy a zavazadla pro každý den i cestování, organizéry pro výbavu a oblečení, systém krytů a příslušenství pro mobilní telefony a foto příslušenství a stativy.

OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
CZK Česká koruna
EUR Euro