TRAVEL TRIPOD – PODPORA

TRAVEL TRIPOD – ÚDRŽBA A LADĚNÍ

Doufáme, že svůj stativ Peak Design Travel Tripod milujete, stále ho používáte a máte ho stále s sebou. Pokud ho používáte opravdu často, možná bude stativ potřebovat trochu vyčistit a udržovat, aby zůstal dlouho v perfektní formě. Spíše než pohřbít postupy údržby stativu v uživatelské příručce, nechali jsme našeho tvůrčího režiséra Lawrence Landera sestavit toto mistrovské filmové dílo.

Toto video vás provede různými postupy údržby, ladění a výměny v rámci záruky pro Peak Design Travel Tripod.
(Na YouTube můžete zapnout titulky a automatický předklad do češtiny/slovenštiny)

Demontáž a čištění kloubu nohy: 2:25

Výměna nohy: 4:56

Výměna knoflíku středového sloupku: 7:47

Výměna patek: 8:12

Údržba kulové hlavy: 8:56

Výměna kulové hlavy, středového sloupu, háku na zátěž a držáku na telefon: 9:41

Výměna sady nástrojů Tool Kit: 11:37

Údržba pákových zámků: 12:14

Výměna pouzder a čištění nohou: 14:08

Váš Travel Tripod pravděpodobně nebude vyžadovat častou údržbu nebo ladění. V okamžiku, kdy ji potřebovat bude, je velmi pravděpodobné, že tuto údržbu zvládnete sami pomocí imbus klíče, který je součástí stativu (nyní obsahuje plastový držák, takže ho můžete mít vždy po ruce).

Je pákový zámek na noze příliš utažený nebo příliš volný, jsou v kloubu nohou nějaké nečistoty/písek, nebo jste právě obdrželi náhradní díl od naší zákaznické podpory a je třeba ho nainstalovat? Toto video vám se vším poradí.

Poznámka: Pokud se domníváte, že je část vašeho stativu je poškozená nebo má vadu, kontaktujte nás nebo pošlete e-mail na info@peakdesign.com.

Podstatnou částí navrhování konstrukce ultra-přenosného profesionálního stativu je takový design, který snese i náročné použití v extrémním prostředí a podmínkách. Peak Design Travel Tripod je navržen tak, aby vydržel po celý život, a má doživotní záruku. Navrhnutím produktu, který může uživatel snadno udržovat a ladit, můžeme vytvořit produkt, který vydrží déle a má menší šanci, že bude muset být poslán zpět do našeho servisního centra, nebo v horším případě na skládku. Navíc mohou být uživatelé pyšní na produkt díky tomu, že rozumí deatilně jejich přesné konstrukci uvnitř i vně.

TRAVEL TRIPOD – POHLED DOVNITŘ

(legenda: bushing removal tool – nástroj k vyjmutí vložek nohou | leg – noha | upper bushing – horní vložka | cam level bushing – vložka pákového zámku | cam lever – páková zámek | foot and bolt – patka a šroub)
OneFive s.r.o. (zastoupení Peak Design pro ČR a SK) - Obchodní podmínky
EUR Euro